Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

800 €

Jepet me qera ambient komercial.

  • Adresa: Bulevardi Zogu i Pare
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 19 ditë
1
245689

Përshkrimi

Jepet me qera ambient komercial prane Zerit te popullit, ne bulevardin Zogu i Pare. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 120 m2. Ambienti aktualisht funksionon si biznes furre buke dhe pasticeri dhe jepet me qera per cdo lloj aktiviteti tjeter.

Cmimi 1500 euro/muaj.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

1013 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 29057a09e514b6cc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total