Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN THOMA KOXHAJ!

  • Adresa: Rruga Thoma Koxhaj
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674040019
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 02/04/2018 18:54
IMG_6472
IMG_6476IMG_6478IMG_6481

Përshkrimi

Jepet me qera aktivitet kancelarie e cila ofron shumellojshmeri produktesh dhe sherbimesh ne rrugen Thoma Goxhaj Kombinat. Ambienti eshte 57 m2 ne rruge kryesore. Ofrohet me pajisje Printer fotokopje toshiba bardh e zi , Printer me ngjyra per formate te ndryshme letrash, kartolina, kartvizita etj. Dy kompjutera per lojra ose internet, nje kompjuter pune, pajisje metalike dhe plastike per te lidhur letra,libra dhe pajisje per plastifikim. Mundesi shfrytezimi per rimbushje elektronike pagesa uje,drita,gjoba makinash etj. E vetmja kancelari ne kete zone. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

368 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3975ac21e26be904

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total