Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,000 €

Jepet me qera Ambient Biznesi perballe Kristal Center (2 kate)

  • Adresa: tek Kristal Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 25 ditë, 3 orë

Përshkrim

Jepet me qera Ambient Biznesi perballe Kristal Center (2 kate)

Jepet me qera Ambient Biznesi perballe Kristal Center. Ambienti eshte i perbere nga 2 kate, ku siperfaqja e katit te pare eshte 230 m2, kurse siperfaqja e katit te dyte eshte 250 m2, si dhe ambienti ka edhe 120 m2 magazine dhe vende parkimi perpara. Ai eshte i pershtatshem per zyra, klinike mjekesore, shkolla, kurse etj. Jepet me qera per vetem 2000 euro ne muaj ( i padiskutueshem). Nxitoni!

CMIMI: 2000 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Kate: 2
Banjo: 2
Siperfaqja e katit te pare: 230 m2
Siperfaqja e katit te dyte: 250 m2
Siperfaqja e magazines: 120 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kristal Center

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 220 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 39858f89ade88f31

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total