Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Jepet me qera Ambient Biznesi perballe Kristal Center (2 kate)

  • Adresa: tek Kristal Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 49 ditë, 10 orë

Përshkrimi

Jepet me qera Ambient Biznesi perballe Kristal Center (2 kate)

Jepet me qera Ambient Biznesi perballe Kristal Center. Ambienti eshte i perbere nga 2 kate, ku siperfaqja e katit te pare eshte 230 m2, kurse siperfaqja e katit te dyte eshte 250 m2, si dhe ambienti ka edhe 120 m2 magazine dhe vende parkimi perpara. Ai eshte i pershtatshem per zyra, klinike mjekesore, shkolla, kurse etj. Jepet me qera per vetem 2000 euro ne muaj ( i padiskutueshem). Nxitoni!

CMIMI: 2000 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Kate: 2
Banjo: 2
Siperfaqja e katit te pare: 230 m2
Siperfaqja e katit te dyte: 250 m2
Siperfaqja e magazines: 120 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kristal Center

Nuk ka tag

554 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 39858f89ade88f31

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total