Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

750 €

Jepet me qera ambient biznesi ne Sauk

  • Adresa: ne Sauk
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069546860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 72 ditë, 6 orë
sauk

Përshkrim

Jepet me qera ambient biznesi ne Sauk

Jepet me qera ambient biznesi ne Sauk. Ambienti ka nje siperfaqeje prej 375 m2. Mund te perdoret per magazine dhe sherbime te ndryshme.
Ai ndodhet ne rruge kryesore Tirane-Elbasan, Sauk. Jepet me qera per 750 euro/muaj.

CMIMI: 750 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja: 375 m2
Tipi i Prones: Ambient biznesi
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Sauk

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 90 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 151595e474192b84

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total