Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 LEK

jepet me qera ambient bisnesi.

  • Adresa: myslym shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674040015
  • Postuar: 05/04/2018 16:59
  • Skadon: 10 ditë, 12 orë
dyqan.1
dyqan2dyqan.3dyqan.4

Përshkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Myslym Shyrit te rruga Him Kolli. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dyqane apo cdo lloj aktiviteti tjeter dhe mund te ndahet ne dy ambiente. Ka qene ne perdorim per afat te gjate si qender estetike dhe tatuazhesh. Per me shume info ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

204 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2285ac6340393542

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total