Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Jepet me qera 3+1 per zyra

  • Adresa: Ne qender te tiranes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695762931
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/06/2017 10:06
  • Skadon: 25 ditë, 16 orë
IMG_4972
IMG_4967IMG_4971

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 ne katin e 7
Perball parlamentit i pershtatur per zyra ku kemi 3 zyra nje dhome pritjeje,1 ballkon dhe 2 banjo
Zyrat jane te mobiluara si dhe cdo konficioner ne cdo dhome

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8265948d7703d51e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total