Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

Jepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok

  • Adresa: Ish Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692066120
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/06/2017 11:55
  • Skadon: 17 ditë, 13 orë
20170605_153623_001_resized
20170605_153913_resizedJepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok - Foto 2Jepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok - Foto 3Jepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok - Foto 4Jepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok - Foto 5Jepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok - Foto 6Jepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok - Foto 7Jepet me qer apartament 2+1 ne Ish Bllok - Foto 8

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Ish Bllok-ut.

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga zonat me te qeta te ish Bllok-ut.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri, me nje organizim shume te mire te dy dhomave te gjumit, ku njera nga dhomat ka verande me nje pamje fantastike te qytetit, ambientin e ndenjes dhe gatimit te perbashket, nje tualet.

Apartamenti eshte i gjithi i rikonstrukturuar nga fillimi, me mobilje te reja, kuzhina ka te gjitha pajisjet e nevojshme, duke perfshire dhe lavastovilje.

Ka orientim juglindje, gje ben te mundur qe apartamenti te kete shume drite.

Cmimi 700 euro/ muaj.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1855

Nuk ka tag

87 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 62359391f0a86bfb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total