Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Jepet lokal me qera tek Xhamlliku

  • Adresa: Xhamlliku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 24/02/2018 13:45
  • Skadon: 41 ditë, 14 orë
20160913 (1)
20160913 (2)20160913 (3)20160913 (4)20160913 (5)67

Përshkrimi

Jepet lokal me qera ne Rr. Qemal Stafa tek Xhamlliku. Lokali ndodhet ne katin zero te nje pallati me nje siperfaqe te brendeshme 60 m2 dhe 56 m2, ka verande dhe ka hipoteke. Ambienti eshte i mobiluar dhe ka dalje ne rruge kryesore. Lokali ka nje magazine dhe nje dhome te vecante, gjithashtu ka te instaluar dhe sistemin aspirim-kondicionim.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 600 euro/muaj

RK140916-01

www.homeplus.al

Nuk ka tag

4278 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 24557da728595cf9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total