Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

190 €

Jepet apartament me qera 2+1 tek Kodra e Diellit

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0662227777
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar: 23/10/2017 12:57
  • Skadon: 4 ditë, 2 orë

Përshkrimi

rane kompleksit Eleonor ne nje lagje shume te qete jepet apartament 2+1 me qera. Apartamenti ka nje hapsire te madhe prej 102 m2 dhe eshte bosh. Kjo ju jep mundesine qe ta mobiloni sic deshironi ju vete. Si apartament ka vetem Kundrabufen ne guzhine, lavatricen dhe kondicionerin. Eshte e organizuar me 2 dhoma gjumi, sallonin shume te madh, verande dhe koridor te bollshem. Ndodhet ne katin e 4 te nje apartamenti 8 katesh.
Qeraja: 250 (mije) Leke / Muaji
Per ta pare apartamentin nga afer na kontaktoni:
Cel. 0662227777
Cel. 0693555508
Me shume detaje i gjeni ne linkun e meposhtem:
http://infoprona.com/index.php/en/property/59ddf392c8961/Jepet-apartament-me-qera-2+1-tek-Kodra-e-Diellit

Nuk ka tag

359 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 59359edc1c84ee01

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total