Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

330 €

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE KOMUNA E PARISIT

  • Adresa: rruga medar shtylla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050141
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 07/11/2017 20:49
6f82b2c4-36c5-4502-ae8a-8cda298345e6
6efd94ab-909f-4f7e-8a61-0359723b2c79

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes,te komuna e parisit prane lulishtes.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine teper te bollshme,dy dhoma gjumi,nje korridor,nje tualet ,dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me punime cilesore.Apartamenti eshte ne proces mobilimi(i gjithe mobilimi i ri) Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Nuk ka tag

469 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2935a01884cc774a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total