Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

JEPET AMBIENT ME QIRA NE QENDER

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Myslym Shyr, te camet
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692070013
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 14/06/2017 15:17
  • Skadon: 26 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Ambienti organizohet ne 2 dhoma,1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem. Ndodhet ne nje pallat te ri ne zonen e Myslym Shyrit. Per momentin funksionon si zyre per design dhe lirohet me date 1 Maj. Per me shume jeni te lutur te na kontaktoni !

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3845941374956aea

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total