Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,200 €

Jepet Ambient Biznesi me Qera tek Bulevardi Zogu I, Qera, Tirana

  • Adresa: Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699947554
  • Postuar: 14/11/2017 14:40
  • Skadon: 60 ditë, 8 orë
DSC_0660

Përshkrimi

Jepet me Qera Dyqan tek Bulevardi Zogu I, te Zeri i Popullit.
Ambienti eshte i pajisur me te gjitha materialet qe nevojiten per Furre Buke-Pasriceri. Ka nje siperfaqe prej 120 m katror.
Permban: furre me kater kate polin.
Fregorifer dhe banak
Brumatice te madhe
Mikser per pasticeri
Tavolina e te tjera.
Dy frigorifere reklamues pasticerie si dhe te gjitha objektet qe nevojiten tek pasticeria.
Reklamues produki me ngrohje te madhe.
Jane te gjitha te kompletuara me standartet europiane.
Cmimi i Qerase eshte 1200 euro ne muaj (I Diskutueshem)
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0699947554.

Nuk ka tag

189 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94559c0e34dec028

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total