Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

166 €

Jepen me qera dyqane tek kompleksi “Kristal 2”

  • Adresa: Prane 21-Dhjetorit
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 24/04/2017 11:35
  • Skadon për: 139 ditë, 21 orë

Përshkrim

Jepen dyqane me qera tek “Kompleksi Kristal 2”, te dizenjuara me hapesira funksionale dhe me standardet me te larta te teknologjise. Kompleksi ndodhet prane 21 -Dhjetorit pas Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ambientet kane siperfaqe te ndryshme.
Per me shume informacion na kontaktoni.

Cmimi: 166 euro/muaj

RK080916-02

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1789 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 83357d9165c51b47

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Lidhje të sponsorizuara

total