Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

500 €

Jepen me qera dy kate te nje vile tek Kodra e Diellit

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 113 ditë
apartament dublex tek Kodra e Diellit
apartament dublex tek Kodra e Diellitapartament dublex tek Kodra e Diellitapartament dublex tek Kodra e Diellitapartament dublex tek Kodra e Diellitapartament dublex tek Kodra e Diellit

Përshkrim

Jepen me qera dy kate te nje vile tek Kodra e Diellit. Vila ndodhet perball Kristal Center. Ne kryqezim te rruges qe vjen pergjate rezidences Kodres se Diellit dhe rruges qe zbret nga Eleonoren. Me pamje, panoramike dhe fantastike. Ajer i paster.Larg dhe afer Tiranes.

Kati i dyte dhe i trete kane hyrje indipendente anash viles gje qe ben te mundur edhe ndarjen e ketyre dy kateve me katin e pare, duke sjelle panvarsine dhe ndarjen e kateve per shfrytezimin e plote te tyre edhe me funksione te ndryshme. Keto ambiente te dyja se bashku jepen me qera per vetem 500 euro.

Kati i dyte ka nje siperfaqje prej 126 m2 me dy dhoma gjumi, dy tualete, guzhine me vete, sallon i madh, si dhe vernade e madhe.
Kati i trete eshte nje mrekulli e vertete me pamjen fantastike ku mund te shihet e gjithe Tirana. Ajo perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon, nje tualet dhe nga nje verando e madhe qe te jep mundesine te shijosh pamjen qe ta mundeson zona,
Qetesia, siguria, pastertia dhe plot favore te tjera e bejne kete vile te pakrahasueshme, dhe e kthejne ne nje investim qe nuk mund ta gjesh ne asnje vend tjeter.

CMIMI: 500 euro/muaj

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 36 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7865992ca056233b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total