Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500 €

Jepen me qera ambiente per zyra ne Bllok

  • Adresa: Rr. Ibrahim Rugova
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar
1
345

Përshkrimi

Jepen me qera ambiente per zyra ne zonen e Bllokut, Rr. ” Ibrahim Rugova”. Zyrat ndodhen ne kat te 6-te te nje pallati te ri te pajisur me 2- ashensore. Ambienti ka siperfaqe 160m2 dhe eshte i ndare ne 3 zyra, 1 salle konferencash dhe 2 tualete. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila, me sistem chiller. Ndodhet ne nje zone elitare, hapesirat jane teper funksionale dhe te pershtatshme per sherbime dhe aktivitete te ndryshme biznesi. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ100717-01

Jepen me qera ambiente per zyra ne Bllok

Nuk ka tag

114 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 773596c71d2199ef

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total