Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

9 €

Jepen ambiente komerciale me qera

  • Adresa: Qender biznesi ne Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 24/05/2017 11:15
  • Skadon për: 70 ditë, 9 orë
planimetria kati 2

Përshkrim

Jepen ambiente komerciale me qera ne nje qender biznesi, ne Tirane. Ambientet ndodhen ne katin e dyte, kane siperfaqe rreth 200 m2 dhe jane shume te pershtatshme per call center, njesi sherbimi apo cdo aktivitet tjeter.

Na kontaktoni per me shume detaje e vizita ne prone.

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 411 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 85757a07e59dd3e6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total