Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9 €

Jepen ambiente komerciale me qera

  • Adresa: Qender biznesi ne Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 45 ditë, 4 orë
planimetria kati 2

Përshkrimi

Jepen ambiente komerciale me qera ne nje qender biznesi, ne Tirane. Ambientet ndodhen ne katin e dyte, kane siperfaqe rreth 200 m2 dhe jane shume te pershtatshme per call center, njesi sherbimi apo cdo aktivitet tjeter.

Na kontaktoni per me shume detaje e vizita ne prone.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

516 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 85757a07e59dd3e6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total