Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

13 €

Jepen ambiente komerciale me qera ne nje qender biznesi

  • Adresa: Qender biznesi ne qender te Tiranes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: Pranë qendrës
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 20 ditë, 21 orë
kati 5 planimetria

Përshkrimi

Jepen ambiente komerciale me qera ne nje qender biznesi ne qender te Tiranes. Ambientet ndodhen ne katin e peste, kane siperfaqe rreth 300 m2 dhe jane shume te pershtatshme per call center, njesi sherbimi apo cdo aktivitet tjeter.

Na kontaktoni per me shume detaje e vizita ne prone.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

768 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 31657a07f539a532

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total