Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400 €

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit”

  • Adresa: Rruga e "Durresit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: Me parapagim, Pranë qendrës
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 100 ditë
rruga e durresit

Përshkrim

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit”

Jepet me qera ambient ne katin e dyte te nje pallati egzistues per BIZNES ose BANIM. Ambienti ndodhet ne rrugen e Durresit, 50m poshte ish-kafe Flora. Siperfaqja e ambientit eshte 160 m2. Gjithsej ambienti ka 5 dhoma , 2 ballkone dhe nje banjo. Orientimi i ambientit eshte nga rruga e Durresit. Ambienti kerkon investime dhe pershtatje per biznes apo banim te cilat do ti njihen marresit me qera sipas nje preventivi te dakortuar.

Ne te njejtin pallat ne katin e tret dhe te katert,ndodhen te njejtat ambiente me po te njejta siperfaqje dhe me te njejtat kushte, qe e bejne klientin te zgjedhe.

Qeraja mujore per cdo kate eshte 400 euro ne muaj (i diskutueshem).

CMIMI: 400 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja: 160 m2
Banjo: 1
Dhoma: 5
Tipi I Prones: Ambient per banim ose biznes
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Rruga e Durresit

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 61 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5815981a7271c1bd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total