Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Jemi në kërkim të agjentëve ne gjuhen Gjermane me ose pa përvojë:

  • Paga: 400-500
  • Profesioni: Agjent marketingu
  • Adresa: Rr. Kavajes prane Reiffeisen Bank
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +4367763112931
  • Postuar: 25/09/2018 12:38
call-center-2006866_960_720

Përshkrimi

“WideVision”
Jemi në kërkim të agjentëve ne gjuhen Gjermane me ose pa përvojë:
Perbejne avantazh kandidatet me eksperience.
Kerkojme te keni njohuri e mire e gjuhes Gjermane dhe aftesi te mira Komunikimi.
Ne ofrojme:
1.Punesim te sigurt
2.Orare pune fleksibel, full dhe part time
3.Trajnime me teori dhe praktike me nje staf profesional
4.Paga konkurruese plus bonuse mbi 1000 €
5.Ambient Dinamik, motivues dhe aktiv

Per te gjithe ata qe jane te interesuar dhe duan te aplikojne ju lutem Dërgoni CV në adresën e meposhtme:

Email: widevisioncom@mail.com

Ose via Whatsapp ne :+4367763112931
Adresa: Rr. Kavajes prane Reiffeisen Bank

Nuk ka tag

174 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4345ba91409c931c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total