Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,000 €

Jeep compass really 4×4 motorr 2.4l gas/benzin

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696241265
  • Opsione të tjera: Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 20/02/2018 12:00
20180217_160425
20180217_16040220180217_16035020180217_16050320180217_16054620180217_16060120180217_160621

Përshkrimi

Jeep compass really 4×4 motorr 2.4l gas/benzin te shenuar edhe ne leje te qarkullimit me look sport fabrikisht dhe ngjyra eshte e vecante e kuqe kristalina e porositur qe ne fabrike.viti prodhimit shtator i 2008 me 85.000km origjinale me liber sherbimi e blere ne dyqan vetem me nje pronar dokumenta te rregullta,vaj filtra sapo te nderruara .impianti i sapo montuar 2vjet garanci 4 goma te reja .me kamara parkimi mp3,mp4,mp5.dvd.usb cart memory.dritat LED si jashte dhe brenda makina ka plus dhe disa pjes qe kushtojne rreth 500€.bejme nderrim deri 2000€ shitet Cmimi i diskutushem.

Nuk ka tag

362 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 8335a8b36071490b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total