Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,000 €

OKAZION vetem per 1 jave Jeep compass really 4×4

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 50.001-75.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696241265
  • Opsione të tjera: Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 02/11/2017 10:32
  • Skadon: 51 ditë, 16 orë
IMG-20171017-WA0020
IMG-20171017-WA0018IMG-20171017-WA0028IMG-20171017-WA0021IMG-20171017-WA0026IMG-20171017-WA0025IMG-20171017-WA0028

Përshkrimi

jeep compass really 4×4 motorr 2.4l gas/benzin me look sport fabrikisht dhe ngjyra eshte e vecante e kuqe kristalina e porositur qe ne fabrike.viti prodhimit shtator i 2008 me 75000km origjinale me liber sherbimi e blere ne dyqan vetem me nje pronar model USA dokumenta te rregullta,vaj filtra sapo te nderruara .impianti i sapo montuar 4 goma te reja .me kamara parkimi mp3,mp4,mp5.dvd.usb.dritat gjata dhe te shkurtra led dritat e gabines led cart memory makina ka plus dhe disa pjes qe kushtojne rreth 500€.shitet per arsye mosperdorimi.

Nuk ka tag

366 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 64459e53d81cd4ec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total