Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonuse

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: "Rr. Komuna e Parisit", në pallatin e kompleksit KIKA 1,Tiranë.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355692380085
  • Postuar: 22/01/2018 10:12
  • Skadon: 102 ditë, 4 orë
TSaIE3cNreospJW

Përshkrimi

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Italiane.

Ofrohet :
– Pagese baze 60 000 ALL NETO;
– Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg;
– Kushte pune ideale;
– Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
– Orar pune Full-Time;
– Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
– Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
– Sherbim mjekesor falas;
– Trajnime periodike.

Kerkohet eksperience e meparshme ne shitje outbound

Nxito ti bashkohesh skuadres UNIT!
Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek adresa : info@unitcentershpk.com
ose te na shkruajne ne inbox.

Cel. : +355 69 23 80 085

“Rr. Komuna e Parisit”, në pallatin e kompleksit KIKA 1,Tiranë.

Nuk ka tag

644 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7459ccd619b0410

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total