Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 €

Japim me qera apartamet/penthouse te Shkembi i Kavajes, Durres

  • Adresa: Shkembi i kavajes
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0695706573
  • Specifikime: I mobiluar, Me parapagim
  • Postuar: 28/06/2017 15:22
  • Skadon: 35 ditë, 19 orë

Përshkrimi

Japim me qera apartament pushimi ne Durres tek Shkembi i Kavajes sa kalon Plepat kthesa e pare.70m 1+1 me verande te madhe dhe kondicioner.Kati 5

Shkembi i kavajes, sa kalon plepat, kthesa e pare

Perballe detit

Nuk ka tag

81 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3555953a443659e8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total