Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 €

jap me qera garsoniere dhe apartamente dy dhoma plus gatim per pushime

  • Adresa: plazh shkembi kavaj,prane "Dolce Vita ".durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692373786
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 02/07/2017 07:16
  • Skadon: 12 ditë

Përshkrimi

Ofroj garsoniere dhom plus gatim (per max 4persona),garsoniere dhom per cift pa gatim 20 euro,apartament dy dhoma plus gatim ( max 6 persona) 30 euro nata, apartament plus gatim me vete ( max 7 persona) 35 euro nata.kto cmime jan per ndenje mbi 7 dite. Per ndenje nga 4,5,6 dite cmimi rritet me 5 euro per cdo cmim te lartpermendur; per 1,2,3 dit cmimi me 8 euro per cdo cmim lartpermendur.kto cmime vlejn per sezonin e korrik gushtit,per shtatorin cmimet ulen 30% me pak.

Nuk ka tag

129 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79859580c5d159d0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total