Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

22,000 LEK

jap me qera dyqan Kati 1, 40 m²

ONLINE para 4 ditë
  • Adresa: Rr. P. Budi, Komplesi Ana
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Cel. : 0675862077, 0674475424
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar në: 18/07/2017 17:05
  • Skadon për: 141 ditë, 12 orë
IMG-20160622-WA0000
IMG-20160622-WA0001IMG-20160622-WA0002IMG-20160622-WA0005IMG-20160622-WA0003

Përshkrim

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Me siperfaqe te pergjithshme 40 m2. Ambienti ka tualet dhe aspirim.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 28 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 640596791a10f4d2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total