Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

22,000 LEK

Jap me qera dyqan Kati 1, 40 m²

  • Adresa: Rr. Pjeter Budi, Prane Qytetit Studenti, Komplesi Ana
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Cel. : 0675862077, 0674475424
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar në: 13/08/2017 08:51
  • Skadon për: 81 ditë, 21 orë
IMG-20160622-WA0000
IMG-20160622-WA0001IMG-20160622-WA0002IMG-20160622-WA0005IMG-20160622-WA0003

Përshkrim

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Me siperfaqe te pergjithshme 40 m2. Ambienti ka tualet dhe aspirim.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 73 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 640596791a10f4d2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total