Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Jap me qera apartament 2+1 unaza e re

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Zona e Unazes se Re,tek Deutsch Color
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699932431
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 06/09/2017 08:42
  • Skadon: 8 ditë, 19 orë
DSC04188
DSC04187DSC04189DSC04190DSC04192DSC04193DSC04195

Përshkrimi

Jepet me qera nje apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, pas Deutsch Color. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Pallati ka ashensor.
PËR NJË VIZITË NË PRONË DHE PËR MË SHUMË INFORMACIONE NA KONTAKTONI :
Tel. : ‎‎ +35544531240
Mob. : ‎‎+355699932431
Email : info@imobiliare-emi.com

Nuk ka tag

208 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3275958cc59e1200

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total