Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 LEK

Jap me qera 2+1 Unaza e re, perballe Kastratit

  • Adresa: Unaza e Re, perballe karburant Kastratit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699932431
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me afat të gjatë
  • Postuar: 06/09/2017 08:42
  • Skadon: 6 ditë, 8 orë
kastrati2
kastrati3kastrati4kastrati5kastrati6kastrati7

Përshkrimi

Zona/Rruga : Unaza e re, perballe Kastratit

Jepet me qera nje apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati perballe karburant Kastratit. I pajisur me dy tualete dhe me dy depo. Ka dy ballkone. apartamenti totalisht i mobiluar me me mobilie bashkohore.

PËR NJË VIZITË NË PRONË DHE PËR MË SHUMË INFORMACIONE NA KONTAKTONI :
Tel. : ‎‎ +35544531240
Mob. : ‎‎+355699932431
Email : info@imobiliare-emi.com

Nuk ka tag

129 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6165950dde740255

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total