Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

jap me qira apartament 2+1+2banja te mobilar ne rr. e Kavajes prane Ministris se Punes

IMG_0490
IMG_0477IMG_0480IMG_0483IMG_0469IMG_0491

Përshkrimi

apartamenti eshte pjese e nje pallati te pozicjonuar shume prane Sheshit Skenderbej, hapsirat e tij jane te bollshme dhe te vendosura shume mire.

Nuk ka tag

355 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2325824b42567ea1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total