Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

jap me qira apartament 1+1 te bollshem, i mobilur, ne rrugen e Kavajes

IMG_1030
IMG_1027IMG_1049IMG_1017IMG_1050IMG_1053IMG_1054IMG_1062

Përshkrimi

Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te vitit 2005 dhe me standarte te kenaqshme, ka siperfaqe te bollshme si apattament 1+1. Eshte i ndricuar shume mire natyralisht, larg zhurmave dhe i paisur me mobilimin e nevojshem. Per ata qe do kene nevoje per garazhd disponojm ne pjesen nentoksor te nderteses. Pallati ka dy ashensor dhe administrimi eshte shume i mire

Nuk ka tag

554 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 455889b38e6030e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total