Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

jap me qera dyqan 70m2

  • Adresa: Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit meshiqeta dhe Karburant ‘Kastrati’
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692653029
  • Postuar: 12/09/2017 12:03
  • Skadon: 68 ditë, 12 orë
IMG_7806
IMG_7807IMG_7808IMG_7809

Përshkrimi

Jepet me qera dyqan 70 m2 i cili ndodhet ne Rr.Bajram Curri,pallati midis pallatit meshiqeta dhe Karburant ‘Kastrati’ ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, klinike dentare por mund të pershtatet per cdo lloj biznesi per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0692653029

Nuk ka tag

104 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94559b7b0dcec5bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total