Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Jap me qera 2+1+1 (3+1) superluks rr. ferit xhajko 115 m2 bruto

  • Adresa: rr. ferit xhajko 49
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355684017988
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 04/10/2017 06:20
  • Skadon: 56 ditë, 22 orë
20170928_190231ndertesa
20170928_190241holl20170928_190514gjumi1dhomepuneosegjumi

Përshkrimi

Adresa : Rruga Ferit Xhajko Nr. 49/1, 300 m nga restorant durresi dhe 700 m nga bulevardi i madh

Jepet me qera apartament i ri modern luksoz i mobiluar luks ne pallat te vogel te ri me 6 familje gjithsejt me punime e rifinitura extra
Ka dy dhoma gjumi njera nga te cilat me ballkon, ambjent i madh ndenje me gatim, dhe kuzhine

PALLAT I VOGEL ME 7 FAMILJE, LUKSOZ NDERTIM I RI, ME IZOLIM AKUSTIK DHE TERMIK +TULLA DEKORATIVE

PALLATI KA VETEM NJE HYRJE E CILA ESHTE ME DERE TE BLINDUAR, CITOFONI, ASHENSOR

I PAJISUR ME SISTEM POMPASH E REZERVUARESH PER UJE 24 ORE. DRITA 24 ORE, ASHENSORI ESHTE ME SISTEM BACKUP.

APARTAMENTI KA RIFINITURA SPECIALE, PATINIM KOMPLET, IZOLIM AKUSTIK, IZOLIM TERMIK, VETRATA DHE DRITARE GJERMANE ME XHAM TERMIK E-LOW
I GJITHE NDRICIMI ME ABAZHURA SUPERCILESORE LED PHILLIPS

TE GJITHA ELEKTROSHTEPIAKET TE REJA OSE POTHUAJ TE REJA MARKE: FRIGORIFER NO FROST AIR, LAVATRICE, LAVASTOVILIE, MIKROVALE, ASPIRATOR (2), FURRA (2), PIANURA(2), TV LCD 32, KONDICIONER ETJ

BANJA ESHTE ME HIDROMASAZH ITALIANE

PREFEROHEN FAMILJARE CIFTE SERIOZE DHE AFAT TE GJATE

WHATSAPP OSE SMS +355684017988

EMAIL: GENTIAPT@ALDERESO.COM

Nuk ka tag

204 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 23259d400af6aaf8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total