Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

500 LEK

Jap kurs kitare privat

ONLINE para
  • Adresa: tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699779957
  • Postuar në: 22/12/2016 21:20
  • Skadon për: 13 ditë, 14 orë

Përshkrim

Ofrojm kurse private per kitare per cdo grup – moshe
Per cdo lloj rryme muzikore qe ju preferoni.
Kursi zhvillohet ne ambjentet private te praktikantit (ne shtepite tuaja)
Kam eksperience te meparshme mesimdhenje
-Pjesmarrja ne shume koncerte dhe konkurse te ndrryshme te cilat me kane dhene mundsin te zhvilloj dhe te adoptoj teknika te reja per pervetsimin e njohurive teknike dhe praktike

Jeni te mirpritur te telefononi 0699779957

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 194 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 564585c35721f7b4

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total