Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,000 LEK

Jap garsoniere me qera

  • Adresa: Bajram Allaraji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695268817
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 10/07/2018 08:43

Përshkrimi

Ndodhet ne afersi me qytetin e studentit.Ndertesa eshte e re dhe e izoluar nga faktoret e jashtem si zhurmat ,i nxehti.Hyrja esht ne kat te 4 dhe eshte e kompletuar.
Per me teper:0695268817

Nuk ka tag

933 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5945b4320044b72c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total