Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 LEK

Jap apartament 2+1 me qera

  • Adresa: Rruga Ferit Xhajko, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 042236381 ose 0683034202
  • Specifikime: I mobiluar, Pranë qendrës
  • Postuar: 25/12/2017 14:07
20161205_221212(1)
20161205_221231(2)

Përshkrimi

Apartamenti eshte i mobiluar per 4 individe. Ka 2 dhoma gjumi, guzhine, aneks, ballkon dhe tualet.

Nuk ka tag

688 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7435a402dd440ae8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total