Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Jap ambjent biznesi me qera

  • Adresa: Rruga Bardhyl
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692600007
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 04/12/2017 11:04
  • Skadon: 78 ditë, 14 orë
20171203_125521
20171203_12584920171202_13424820171203_12561920171203_130317

Përshkrimi

Jap ambjent biznesi me qera. Siperfaqja 90 meter katrore dhe lartesi 3.5 metra. Ambjenti eshte i rindertuar totalisht. Sistemi elektrik dhe hidraulik eshte i ri. Lidhja elektrike eshte Trefazore. Ndricimi eshte LED. Ambjenti sheh nga rruga dhe ka akses mjaft lehte. Mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Cmimi i diskutueshem.

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5615a2506d2a3e73

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total