Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 LEK

Jap ambjent biznesi me qera ne rrugen Bardhyl. Ne unaze.

  • Adresa: Rruga Bardhyl
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0666577696
  • Specifikime: Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/10/2017 20:29

Përshkrimi

Jap ambjent biznesi me qera ne rrugen Bardhyl. Ne unaze. Eshte kat perdhe. Ka siperfaqe 100 metra katrore dhe e larte 3.4 metra. E pershtatshme per klinike dentare, laborator, market ushqimor, zyra, call center etj… gjithashtu mund te perdoret per magazine produktesh te ndryshme pasi ka siperfaqe te madhe. Mund te bejme rregullime dhe pershtatje ne varesi te kerkesave te qeramarresit. Cmimi eshte i negociueshem dhe preferohen kontrata te gjata.

Nuk ka tag

89 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 49059e78780e1292

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total