Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

JAKAMEN kerkon shitese

  • Paga: EDISKUTUSHME
  • Profesioni: Shitës/e
  • Adresa: Rruga Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692098108 / 0699614717
  • Postuar: 13/11/2017 20:31
  • Skadon: 40 ditë, 13 orë
JAKAMEN-KERKON-SHITESE

Përshkrimi

Kerkohet shitese mosha 25-35 prioritet kane personat qe kane eksperience ne tregetimin dhe reklamimin eveshjeve per meshkuj kryesisht kostume etj.

Adresa: Myslym shyri ap-11 N=22-23

Nuk ka tag

1881 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 210568e27f88e2fa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total