Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,700 €

Jaguar x type 3000 benzin.gas 4×4, automatike, viti 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355686497898
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar në: 22/08/2017 13:15
  • Skadon për: 117 ditë, 18 orë
IMG_2390
IMG_2394IMG_2393IMG_2397IMG_1970IMG_1972IMG_1975IMG_2401IMG_1973

Përshkrim

Shes jaguar x type benzin gas I montuar ne itali 4+4 e sapo ardhur me dogan te paguar tapiceri bezh e paster . goma te reja 147000 km origjinale e gacme per cdo lloj prove dhe kontrolli

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 48 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 461599c0703d3daf

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total