Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 LEK

IT Support Teknik

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696890943
  • Postuar: 07/07/2017 15:57
  • Skadon: 11 ditë, 9 orë

Përshkrimi

COSMOS DISTRIBUTION me nje aktivitet prej me shume se 15 vitesh ne fushen e elektronikes dhe nje staf te trajnuar dhe kualifikuar ka marre perfaqesimin e shitjes dhe suportit te paketes dhe produkteve Bitdefender, aktualisht nje nder produktet Antivirus me te kerkuar ne bote.

Ne e mbeshtesim suksesin tone ne punen profesionale, certifikimin dhe perkushtimin e punonjesve tane. Aktualisht, Cosmos Distribution kerkon individe te talentuar dhe te gatshem per bashkepunim part-time/full time ne pozicionin e Suportit Teknik.

Kerkohet qe kandidati:

Mundesi Part Time:
• Te jete i punesuar si IT ne institucione te tjera ( ofrohet mundesi bashkepunimi ).
• Te jete i punesuar si IT i pavarur ( ofrohet mundesi bashkepunimi ).
Mundesi Part Time ose Full Time
• Te jete student ose te kete mbaruar studimet Bachelor ne fushen e Informatikes (TIK, Infomatike, Inxhinieri Informatike, Informatike Ekonomike, Telekomunikacion apo te ngjashme)
Njohuri te nevojshme
• Te kete njohuri bazike mbi ndertimin e infrastruktures dhe rrjetave kompjuterike
• Te njohe protokollet e ndryshme te sigurise ne rrjet.
• Te njohe konceptin Cloud Computing si dhe virtualizimin e sherbimeve.
• Te kete njohuri mbi instalimin e paketave ne sisteme te ndryshme operimi Windows XP, 7, 10, Server, Linux etj
• Te ofroje suportin teknik per problematikat qe mund ti dalin klienteve te ndryshem.
• Te jete i afte te suportoje problematika dhe ne distance (Remote).
• Te kete njohuri mbi rrjetet dhe arkitekturen e funksionimit te sistemeve mbrojtese.
• Te njohe produktet antivirus dhe nevojat e tregut mbi keto lloj produktesh
• Te njohe biznesin dhe te kete njohuri te mira te praktikave dhe parimeve te biznesit
Aftesi personale
• Eksperience pune te meparshme ne profilin e IT perben avantazh.
• Njohuri te gjuheve te huaja perben avantazh
• Te jete aktiv dhe ambicioz
• Te kete aftesi bindese dhe komunikuese me klientet dhe i gatshem te menaxhoje situata te veshtira
• Kualifikimet e tjera shtese perbejne avantazh.

Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e email-it
info@cosmosdistribution-al.com ose te na kontaktojne tek numrat e telefonit per me shume informacion +355 67 585 6835, +355 696890943

COSMOS DISTRIBUTION Sh.p.k
Hardware & Software Solution
Rruga Konferenca e Pezes, Hyrja 1, Apartamenti 5
Tirana. Albania
Tel: +355 696890943
Te l: +355 675856835
e-mail: info@cosmosdistribution-al.com
Facebook: www.facebook.com/bitdefenderalbania/
Web: www.cosmosdistribution-al.com

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 950595f934f502af

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total