Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 $

IPhone S6 16gb original

  • Adresa: Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0684143223
  • Postuar: 12/06/2017 09:49
  • Skadon: 19 ditë, 14 orë
20170612_093052
20170612_09303420170612_09302120170612_09313320170612_09314720170612_09315820170612_093433

Përshkrimi

Shes IPhone S6 original te ri I pa perdorun dhe ne kuti. Ky cellular vjen me dy gjama brojts. Qmimi asht I arsyshem, ky kushton $900 ne dyqan.

Nuk ka tag

160 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 456593e47638133d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total