Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

60,000 LEK

Iphone 6s plus gold, 128 gb ne gjendje shume te mire

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696695555
  • Postuar në: 08/09/2017 16:21
  • Skadon për: 183 ditë, 22 orë
IMG_4093
IMG_4095IMG_4096IMG_4097

Përshkrim

Iphone eshte ne gjendje shume te mire. I mbajtur perhere me kasa mbrojtese dhe xham. Cmimi i diskutueshem

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 15 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 29859b288758ffe6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total