Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

23,000 LEK

IPHONE 5S 32GB 230000leke

  • Adresa: ELBASAN
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0676185467
  • Postuar: 08/06/2017 11:38
  • Skadon: 13 ditë, 18 orë
611
612

Përshkrimi

Okazion shitet iphone 5s 32gb origjinal,i perdorur ,por gjendja e smartphonit eshte si i ri ,32GB,tach ekran origjinal me sensor,plus karikuesi dhe cuveri, origjinal,230000 leke.

Nuk ka tag

101 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8359391338a731f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total