Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

320 €

Iphon 7,galaxy s8 dhe s8 +

  • Adresa: Selvia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673012255
  • Postuar: 09/10/2018 12:57

Përshkrimi

Kam 3 telefona….iphon 7 roz gold 32 giga..galaxy s8 i zi 64 giga ram 4,dhe galaxy s8+ 64 giga ram 4giga….te tre celularet jane te perdorur me pak se 7 muaj…samsunget jane modele me F(europian)
Qe ne momentin qe jane blere i eshte vendosur xham mbrojtes dhe cover nga mbrapa…
Iphon 7–350 euro
Galaxy s8–320euro
Galaxy s8+–350euro
Ju lutem vetem te interesuar serioze
0673012255 Soni

Nuk ka tag

134 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3125bbbd2af72fec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total