Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Inxhinjer Ndertimi

  • Profesioni: Inxhinier
  • Adresa: Rr.Mine Peza
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: alda@admc-usa.com
  • Postuar: 07/10/2017 16:27
  • Skadon: 77 ditë, 16 orë
image001

Përshkrimi

ADMC eshte nje agjensi private punesimi e cila si aktivitet te saj ka :ndermjetesim ne tregun e jashtem te punes.Tashme me nje eksperienc te konsoliduar ne fushen e punesimit:

Kerkon te punesoj per llogari te nje klienti te saj,ne shtetin e Katarit: Inxhinjer Ndertimi (Terreni)

Detyrat:
-Të drejtoj dhe organizoj punёn nё kantier.
-Tё kontrolloj zbatimin e projektit ,tё pёrpiloj librezat e masave.
-Tё zbatoj rregullat e sigurimit teknik nё kantier.
-Tё pёrpiloj borderot e punonjёsve dhe të jet i aftë të përgatis njё raport ditor pёr mbarёvajtjen e punёs.
-Tё zbatoj nё kohë afatet e paracaktuara.

Kualifikimet :
-Tё ketё mbaruar studimet e larta per Inxhinieri.
-Tё ketё njohuri shumё tё mira të gjuhës Angleze.
-Aftësi shumë të mira në menaxhimin e një grupi.
-Aftësi shumë të mira komunikimi.
-Eksperienca të mëparshme pune si Inxhinier terreni.
-Të jetë i gatshёm tё punojё me orare tё zgjatura nё raste nevoje.
-Të zotёroj shumё mirё paketёn e Microsoft Office dhe AutoCAD.
-Tё jetё i motivuar.

* Te interesuarit te dergojn CV-ne e tyre ne adresen e meposhtme te emailit alda@admc-usa.com

CV-ja duhet te jete ne Gjuhen Angleze,te permbaj foto dhe adresen e skajpit se aplikantit.

Tel:045605194

Nuk ka tag

129 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 54759d8e148b5d95

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total