Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Inxhinier Ndërtimi – Njoftim për vend të lirë pune

  • Profesioni: Inxhinier
  • Adresa: Sami Frasheri, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: planifikimi@gralbania.com
  • Postuar: 01/12/2016 14:26
  • Skadon: 46 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Njoftim për vend të lirë pune: Inxhinier Ndërtimi

Kompania GR Albania, Planning and Environmental Consulting, me seli në Tiranë, kërkon të punësojë një inxhinier/e ndërtimi.

Kërkesat që duhet të përmbushë aplikanti/aplikantja:
• Të ketë mbaruar studimet në inxhinieri ndërtimi
• Të ketë njohuri të avancuara programet kompjuterike si Autocad, etj.
• Të ketë eksperiencë në projektim
• Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze
• Të ketë aftësi organizimi dhe menaxheriale të projektit

Detyrat e punës që do të përmbushë:
• Projektim arkitektonik, kryesisht projekte industriale
• Përshtatje e projekteve të tjera teknike
• Përgatitje e relacioneve teknike

Të interesuarit të dërgojnë:
• Curriculum vitae ku të theksojnë punën në planifikim
• Letër motivimi
• Portfolio me punët më të mira

Aplikimet mund të dërgohen elektronike në adresën: planifikimi@gralbania.com

Afati i dërgimit të aplikimeve data 20 tetor 2017.
Vetëm personat e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

GR Albania ju uron sukses!

Nuk ka tag

260 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79758400e7fe90b8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total