Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Intercom Marketing kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze,Italiane,Gjermane

  • Paga: 1000
  • Profesioni: Operator
  • Adresa: tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684077050
  • Postuar: 28/11/2017 12:56
  • Skadon: 131 ditë, 12 orë

Përshkrimi

Intercom Marketing kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze
Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.
Ofrojme
– Paga deri ne 1000 euro
– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
– Mundesi trajnimi jashte shtetit
– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
– Trajnime me pagese te plote

Kerkojme
– Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze
– Te kete eksperience me pare ne fushen e Call Center
– Disponibilitet Full- Time
– Aftesi te mira komunikuese
– Te punoje ne grup
– Seriozitet ne pune
– Ambicie dhe vendosmeri

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit

enisallmuca@gmail.com
***Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen!

Cel. : 0684077050

Nuk ka tag

146 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6705a1d4809b4075

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total