Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

22,000 €

HYUNDAI SANTA FE 2.2 nafte kamio automatike viti 2012 extra full

  • Viti i prodhimit: 2012
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692061899
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 03/08/2017 17:34
  • Skadon: 38 ditë, 20 orë
njoftime fuoristrada shitje
kerkoj makine hyundaihyundai albania

Përshkrimi

HYUNDAI SANTA FE 2.2 nafte kamio automatike viti 2012 extra full
Kilometrazhi 105000 km
Të dhëna motorike 2.2 nafte
Kamio Automatike
Kondicioner Automatik
Ngjyra E Zezë
TVSH(20%)-importi E Paguar
Qyteti ku ndodhet Tiranë
Sqarime Ne gjendje perfekte ,extra full,105000 km origjinale me liber sherbimesh,sedilje lekure elektronike dhe me memorie,sedilje me ngrohje para dhe mbrapa te pasagjeri,navigator me tac,dvd,aux,usb,xeno bixeno,me led,kamera mbrapa,sensor parkimi,xhama elektrik dhe te zinj,perde,sistem navigimi ne pasqyren e brendshme,sistem eco,auto hold,kompjuter bordi,limitator,telefon,bluetooth,disqe 19,pasqyra elektrike dhe me palosje,sensor drite ne pasqyre sapo afrohesh,ndezje start stop,hapje dhe mbyllje me sensor te dyert….perfekte

Nuk ka tag

106 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 2195982a7aa0b211

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total