Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

30,000 LEK

Hyrje 3+1 me qera ne njer shtepi private

  • Adresa: G'juhadol
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikime: I mobiluar, Pranë qendrës
  • Postuar në: 01/06/2017 17:05
  • Skadon për: 28 ditë, 12 orë
1
2.52345678

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qera nje hyrje 3+1 ne katin e II-te te nje shtepie private e ndodhur ne rrugen historike G’juhadol. Hyrja ka nje siperfaqe rreth 135m² e cila ndahet respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– Dhome gjumi matrimoniale
– Dhome gjumi teke
– Dhome e pamobiluar
– Verande e madhe e mbyllur
– Koridor
– Banjo

Cilesi te kesaj hyrje jane:
– Dhomat e gjumit dhe salloni te shtruara ne parket laminat.
– Hyrja eshte krejtesisht e mobiluar pervec nje dhome.
– Ka hyrje te personalizuar mbrapa shtepise.
– Dhomat jane me drejtim nga veri-lindja qe mundeson ndricim natyral me drite gjate gjithe dites.
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete, e pershtatshme per familjare.
– Ndodhet pak metra larg pedonales ‘Kole Idromeno’ dhe ka dalje tek Kisha e Madhe.
– Salloni i pajisur me kondicioner.
– E pajisur me grila druri
– Ka nje verande te bollshme te mbyllur qe mund te perdoret si dhome.

CMIMI 30’000 LEKE/MUAJ

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 79 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 58658e2794a8c1e7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total